O mnie

Michał Stanek pośrednik kraków

Cześć, ja nazywam się Michał Stanek. Zajmuje się sprzedażą nieruchomości i pomagam innym sprzedawać więcej.

ale nie zawsze tak było…

4 lat tamu kiedy zaczynałem to usłyszałem, że nie nadaje się do tej branży i szkoda mojego czasu bo nie mam ani umiejętności, ani predyspozycji. Dziś słyszę, że mam talent. Wszystko to nieprawda. Ja tylko wiedziałem co chcę robić i robiłem to najlepiej jak umiałem.

Sprzedaje nieruchomości

Sprzedaje mieszkania, ale to już wiesz… Specjalizuje się w mieszkaniach i domach w Krakowie. Czasami okolice. Przykładam bardzo dużą wagę do oferty którymi się zajmuje, dlatego mogę się chwalić 100% skutecznością w sprzedaży, czyli nie miałem nieruchomości której bym nie sprzedał. Dodatkowo cienię sobie szybkość i sprawność działania i dlatego średnio sprzedaje ponad 2x szybciej niż inni na rynku. W wolnym czasie napisałem poradnik 6 ZASAD o tym jak skutecznie sprzedać mieszkanie tak aby pomóc szybko i sprawnie sprzedawać innym.

100% 

sprzedanych nieruchomości

Marketing robię – Facebook Ads

Kiedy jakieś 2 lata temu, pierwszy raz zobaczyłem możliwości reklamowe Facebooka pomyślałem “to jest super!”. Wtedy mało kto wykorzystywał to narzędzie do sprzedaży nieruchomości, dlatego nam przypadło przetarcie szlaków. Nie było łatwo, ale 2018 roku przeprowadziłem już ponad 120 kampanii reklamowych na zlecenie dla deweloperów i pośredników z całego kraju. Pomagałem im sprzedawać więcej. Coraz częściej prowadzę też szkolenia, konsultacje i uczę jak wykorzystać Facebook do sprzedaży nieruchomości. Od pewnego czasu współtworzę HUB. broker.

1/3 

moich klientów jest z Facebooka


Inni o mnie

photofacefun_com_1473866139

Radosław Topa

“Pełen profesjonalizm. Najbardziej cenię u Michała analityczne podejście do sprawy. Sposób sprzedaży wzbudził we mnie początkowo zdziwienie, ale okazał się skuteczny.”

photofacefun_com_1473867275

Agnieszka Pazdro

“Pełen profesjonalizm, wiedza i charakter Michała sprawiają, że współpraca z nim jest spełnieniem marzeń o współpracy z pośrednikiem nieruchomości.”


Paweł Mrówka 

“Michał potrafi przełożyć skomplikowane teorie speców od social media na realia i podać, jak na tacy gotowe rozwiązania dla branży nieruchomości. Dzięki niemu poprawiliśmy targetowanie, co przełożyło się na konkretny efekt biznesowy.”

Aneta Stolarska

“Osobiście polecam Michała i jego kursy z reklam na Facebooku. Byłam i na tym dla początkujących i dla tych bardziej zaawansowanych. Duża dawka praktycznej wiedzy oraz bezpośrednich ćwiczeń na menadżerze reklam. Sęk w tym żeby nie poprzestać na szkoleniu, ale żeby wykorzystać wiedzę w praktyce.”


editor_1486378761_huvlv1br

Dagmara Kozbur

“Pan Michał Stanek faktycznie WIE co sprzedaje, potrafił odpowiedzieć na każde, nawet bardzo szczegółowe pytanie kupujących, był zawsze świetnie przygotowany. Ponadto ma bardzo dużą wiedzę z zakresu prawnych aspektów kupna/sprzedaży, bez jego pomocy na pewno tak sprawnie nie załatwiłabym wszystkich formalności.”

photofacefun_com_1486379154

Joanna Dębosz

“Ja, jako sprzedająca na początku byłam sceptycznie nastawiona do współpracy z jakimkolwiek biurem nieruchomości. Pan Michał Stanek rozwiał te wątpliwości. Świetne podejście, częsty kontakt a także pomoc w wielu kwestiach nie tylko w temacie umowy.”

2 thoughts on “O mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *